• Тел: +38 067 7851371
  • Email: dip.granit@gmail.com
  • Рабочее время: 08:00-21:00 (Без выходных)

Дитячі пам’ятники

Замовити дитячий пам'ятник з граніту в Україні

Якщо вам потрібно купити дитячий пам'ятник - значить у вашій родині сталася трагедія. Біль втрати неможливо вгамувати, але увічнити пам'ять про кохану людину можна за допомогою пам'ятника, виготовленого з граніту або мармуру. Вибрати дитячий пам'ятник, який з часом не втратить свій вигляд, допоможуть фахівці компанії ДІП-граніт.

Граніт має високу міцність і стійкістю до різних погодних умов. Ви можете замовити гранітний пам'ятник для дитини будь-якого кольору, розміру з вітчизняного або імпортного граніту. У свою чергу мармур зробить виріб витонченим, цей матеріал ідеально підійде для виготовлення надгробків.

Купити дитячий пам'ятник з граніту, мармуру в Києві і Україні

Виробництво дитячих пам’ятників в Україні дозволяє купити готовий виріб, вибравши сподобалася варіант з нашого каталогу або розробивши індивідуальний проект, який наша команда зможе втілити. Ми працюємо з самими вимогливими клієнтами і гарантуємо якість пам’ятника.

Стандартні дитячі надгробки можна доповнити фігурними виробами у вигляді свічки, арки, каплиці, ангела чи улюбленої іграшки вашого померлої дитини. Це робить дитячий пам’ятник унікальним і неповторним. Ми може втілити будь-яку вашу ідею, а ви можете вносити правки на будь-якому етапі виробництва.

Дитячий пам'ятник з мармуру

Дитячий пам'ятник з мармуру білого кольору - це рішення для тих, хто хоче проводити свою дитину в останню путь, підкресливши його чистоту і невинність. Декорувати і прикрасити виріб можна візерунками або малюнками. Крім того, мармур - матеріал який буде служити роками і славиться своєю міцністю.

На додаток до дитячого пам'ятника з мармуру ви можете купити огорожу, хрести, статуї, лавочки та столи, а також інші необхідні для поховання деталі. Ми здійснюємо доставку і монтаж пам'ятника, для вашої зручності. Всі роботи виконуються точно в термін, тому що ми з розумінням ставимося до вашого скрутного становища.

Замовити дитячий пам'ятник

Замовити дитячий пам'ятник - не просте завдання, тому що вам належить визначитися з розміром і формою, матеріалом (граніт або мармур), додатковими послугами, які можуть знадобитися, наприклад доставка пам'ятника і монтаж надгробків. Наші чуйні фахівці співчувають вашої втрати і зроблять все, щоб увічнити пам'ять про вашу втрату.

Широкий асортимент дитячих пам'ятників в компанії ДІП-граніт допоможе визначитися з дизайном і вибрати підходящий варіант. Після проведення консультацій з нашим консультантом ви зможете дізнатися ціну дитячих пам'ятників в Україні і виготовити виріб на вашу унікальним проектом.

У вас з'явилися Питання?

Ви можете задати нам питання за якою цікавій тематиці, і ми з радістю допоможемо Вам