• Тел: +38 067 7851371
  • Email: dip.granit@gmail.com
  • Рабочее время: 08:00-21:00 (Без выходных)

Гранітні хрести

Ритуальні хрести з граніту виготовлення В Україні

Гранітні хрести. Надгробки з хрестом

Хрести з граніту - традиційно встановлюються на могилах покійних, за правилами православної церкви. Вибрати гранітний надгробок з хрестом будь-якого розміру і форми можна в каталозі наших товарів. Також ви можете виготовити хрест за індивідуальним проектом в компанії ДІП-граніт.

Каталог хрестів з граніту допоможе визначитися з вибором. Ви можете купити бюджетний варіант - простий прямокутний хрест або замовити монументальний ритуальний комплекс з гранітним хрестом будь-якого кольору і форми. Могильний хрест - символ скорботи та пам'яті, надії на вічне життя.

Пам'ятники з хрестом замовити і купити з граніту, мармуру в Києві і Україні

У нашому асортименті є готові рішення для вас, якщо ви хочете купити пам’ятник з хрестом. Вибір матеріалу залежить від ваших уподобань – це може бути благородний габро, елегантний лабрадорит або міцний граніт. У будь-якому випадку всі хрести, виготовлені нами, не зношуються з часом і не втрачають свій вигляд.

Ми працюємо з якісними матеріалами, хрест на пам’ятник виготовляється індивідуально для кожного, враховуючи ваші побажання. Гранітні хрести на могилу можна зробити будь-якого кольору, розміру і форми. У нашій компанії власне виробництво і багата база сировини, тому ми втілимо будь-яку вашу ідею.

Бюджетний варіант хреста з граніту, мармуру в Києві і Україні

Шукайте бюджетний варіант хреста на могилу? Простий прямокутний хрест ідеально підійде в такому випадку. Його можна промальовувати і вирізати в камені або ви можете купити фігурний гранітний хрест на могилу. Такий виріб проводитися за вашим індивідуальним дизайном і виконується нашою компанією в строк.

Наші вироби з граніту можна купити за доступною ціною. Ми запропонуємо вам варіанти, які є в наявності по вашій кишені або втілимо авторський проект, з урахуванням ваших побажань про матеріал, розмір і форму виробу. Хрест для надгробки з доставкою по Україні виготовляє компанія ДІП-граніт.

Купити ритуальний комплекс з хрестом з доставкою по Україні

Заощадити час і гроші можна, якщо купити ритуальний комплекс з хрестом. Готові моделі ви можете знайти в нашому каталозі. При необхідності наші архітектори і дизайнери внесуть правки в обрану вами модель і здійснять вашу задумку в найкращому вигляді. Ми доставляємо хрести і ритуальні комплекси в будь-який населений пункт.

Зробити замовлення можна на нашому сайті. На кожному етапі виробництва наші співробітники будуть надавати вам фото і відео матеріали, щоб ви могли побачити виріб і внести свої корективи за бажанням. ДІП-граніт – лідер на ринку виробів з натурального каменю – мармуру та граніту.

У вас з'явилися Питання?

Ви можете задати нам питання за якою цікавій тематиці, і ми з радістю допоможемо Вам