• Тел: +38 067 7851371
  • Email: dip.granit@gmail.com
  • Рабочее время: 08:00-21:00 (Без выходных)

Одинарні пам’ятники

Одинарні пам'ятники з граніту на могилу

Компанія ДІП-ГРАНІТ пропонує до Вашої уваги високоякісні пам'ятники натурального каменю, щоб гідно увічнити добру пам'ять про ваших близьких. У нас ви зможете придбати необхідний виріб з швидкою доставкою по Україні.

Замовити одинарні пам'ятники купити одинарний пам'ятник в Києві

Установка одинарного пам’ятника з граніту на одиночних поховань – це зручний і практичний варіант. Для того щоб увічнити пам’ять покійного вибирають одинарні пам’ятники з граніту або ж з габро. Це рішення є бюджетним, довговічним і практичним.

Стела (арка) на сьогоднішній день є найбільш затребуваним видом одинарного пам’ятника. Виріб виготовляється спільно з підставкою і квітником, що є дуже зручним для родичів, які будуть доглядати за могилою. Це стандартний комплект для того, щоб увічнити пам’ять покійного. Габарити і деталі вироби варіюються виходячи з бажань і переваг замовника.

Варіанти довговічних пам’ятників

Якщо ви хочете купити одинарний пам’ятник для установки на одиночному похованні, то важливо розуміти, що в наш час існує величезний вибір варіантів оформлення. Ексклюзивні меморіали, які виготовляються за індивідуальними проектами є втіленням запиту замовника, бюджетні пам’ятники, які доступні за ціною для кожної людини – це широкий спектр меморіалів або гранітних пам’ятників, які ви можете вибрати в компанії ДІП-ГРАНІТ. Висококласні пам’ятники створюються в єдиному екземплярі, вони унікальні за своєю структурою і дизайну. Терміни виготовлення залежать від складності роботи. Завдяки професіоналізму та кропіткій роботі співробітників компанії ви зможете: виготовити надгробок за доступною ціною і визначитися з вибором інших елементів, а також вибрати необхідний розмір квітника, підставки та інших елементів.

Отримати кваліфіковану консультацію фахівців нашої компанії ви можете безкоштовно, зателефонувавши за номером, який вказаний на сайті. Фахівці залишать свої рекомендації, щодо дотримання норм установки, проведення замірів та виготовлення пам’ятника з граніту за індивідуальним проектом за доступною ціною.

Перш ніж купити пам’ятник з граніту, ви повинні врахувати ряд необхідних питань, які передують оформлення замовлення на виготовлення одинарного пам’ятника, для того, щоб робота була виконана швидко і якісно, і відповідала вашому запиту.

Що необхідно знати, перед тим, як купити одинарний пам’ятник? Перш ніж оформити замовлення на виготовлення індивідуального пам’ятника, необхідно з’ясувати відповіді такі запити:

  • в якому місці буде встановлюватися пам’ятник, і які вимоги до розмірів і вибору місця поховання є на кладовищі;
  • точні виміри гранітного вироби (пам’ятника, меморіалу);
  • також необхідно з’ясувати точний розмір місця поховання;
  • чи є ландшафтні особливості в місці поховання;
  • яке розташування підходу або під’їзду до могили покійного;
  • які терміни виготовлення гранітного пам’ятника;
  • чіткі вимоги до виконання гранітного вироби із зазначенням родовища граніту і специфіки догляду за натуральним каменем;
  • точні розміри пам’ятника або надгробної плити та інших, обумовлених раніше робіт по виготовленню, доставки та встановлення гранітного пам’ятника.

 

 

 

Виготовлення одинарного пам'ятника на одного

Також можливе виготовлення пам'ятника для одного за індивідуальними розмірами замовника.

Фахівці підприємства ДІП-ГРАНІТ індивідуально і відповідально підходять до кожного замовлення, надаючи детальну консультацію з усіх замовника питань. При виготовленні одинарного пам'ятника з граніту важливо дотримуватися пропорції вироби, його дизайн і стилістику, при цьому враховуючи характеристики використовуваних матеріалів. Обов'язково знати специфіку місця поховання, його ландшафтні Особеннос, грунт і т.п.

Фотографії одинарних пам'ятників, представлені в нашому каталозі, допоможуть Вам визначитися із зовнішнім виглядом і дизайном меморіалу, що дозволить нашим фахівцям максимально точно відобразити в камені всі побажання замовника.

У вас з'явилися Питання?

Ви можете задати нам питання за якою цікавій тематиці, і ми з радістю допоможемо Вам