• Тел: +38 067 7851371
  • Email: dip.granit@gmail.com
  • Рабочее время: 08:00-21:00 (Без выходных)

Огорожа (цоколь) з граніту

Огорожа (цоколь) з граніту на могилу

Купити огорожу з граніту в компанії ДІП-граніт можна по попередньої консультації з фахівцем, який зробить виміри вироби і разом з вами вибере дизайн і матеріал, що відповідає вашим вимогам. Щоб відокремити місце поховання від інших могил ви можете замовити гранітну огорожу в нашій фірмі.

Ми робимо вироби з натурального каменю за доступною ціною. Така огорожа буде довговічною, міцної, і не втратить свій вигляд через погодні умови або інших зовнішніх факторів. Ми даємо гарантію на огорожі, надані в асортименті нашої компанії. Зробити замовлення можна на нашому сайті або за номером гарячої лінії.

Установка огорожі з граніту

Ми не тільки виготовляємо огорожі з мармуру і граніту, а й пропонуємо доставку на території України, а також монтаж огорожі. Конструкція може мати будь-яку висоту і розмір. Її можна прикрасити кованими стовпчиками, стінками або ланцюгами різної форми – прямими або вигнутими, в залежності від ваших побажань.

На додаток до огорожі ви можете купити вазу, лавочку або стіл. У широкому асортименті нашого магазину представлені бюджетні та ексклюзивні варіанти виробів. Монтаж огорожі з мармуру або граніту проводитися на міцне бетонну основу, щоб фундамент з часом не просів.

Купити гранітну огорожу в будь-якому місті України

Меморіальна продукція – подвійні або одинарні пам’ятники, вази або хрести, не може обійтися без гранітної огорожі. Це дозволить не тільки позначити ділянку поховання, а й бути впевненим в тому, що елементи надгробних пам’ятників виготовляються з міцних імпортних матеріалів.

Купити огорожу з граніту з доставкою можна в компанії ДІП-граніт. Заповніть форму зворотного зв’язку і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом. Або зателефонуйте за номером, який вказаний на сайті, щоб дізнатися, яка ціна огорожі і вартість інших виробів: пам’ятників, хрестів, надгробків.

Варіанти огорож на кладовищі

Варіації огорожі на могилу представлені в нашому каталозі. Прості огорожі можуть бути закритими або відкритими, і складатися з кількох елементів, які встановлюються по периметру місця поховання. Цей варіант бюджетний і по кишені кожному. Також ми виготовляємо кутові огорожі.

Щоб дізнатися ціну складовою огорожі, яка представляє собою більш масивна споруда, зв’яжіться з консультантом компанії ДІП-граніт. Ми робимо вироби за авторським проектом і гарантуємо якість огорож з граніту або мармуру, а також своєчасне виконання все робіт з доставки та встановлення.

У вас з'явилися Питання?

Ви можете задати нам питання за якою цікавій тематиці, і ми з радістю допоможемо Вам