• Тел: +38 067 7851371
  • Email: dip.granit@gmail.com
  • Рабочее время: 08:00-21:00 (Без выходных)

Гравірування портретів і зображень на пам’ятниках

Гравірування портретів і зображень на пам'ятках

Зображення на пам'ятках - втілення образу померлої людини

Зображення на пам'ятках та гравірування портретів - це тонка робота, яка під силу тільки професіоналам. Ви можете замовити класичний портрет, зображення в повний зріст, напис на могилу, гравіювання хрестів або свічок, квітів або дерев, а також зображення образів святих Ісуса, Діви Марії, Скорботної, ангелів і т.д.

Проводжати кохану людину в останню путь - дуже складно. Але портрет на надгробку допоможе запам'ятати його щасливим і життєрадісним, усміхненим і спокійним, яким він був за життя. Завдання нашої компанії - створити ідеальне зображення на пам'ятнику вашого покійного близького.

Ціна гравіювання на пам'ятнику

Гравери компанії ДІП-граніт – справжні професіонали і можуть втілити навіть найскладнішу задачу. Ціна гравіювання на пам’ятнику залежить від розміру і складності роботи. Перш ніж замовити зображення на пам’ятник – наші фахівці дізнаються всі ваші побажання і переваги, щоб в точності реалізувати вашу задумку.

На нашому сайті ви можете знайти каталог ритуальної символіки, великий вибір гравірувальних робіт, надгробних написів і портретів. Декоративна обробка натурального каменю – складний і поетапний процес. Ви можете купити готовий виріб з гравіюванням або замовити його в індивідуальному порядку по вашому проекту.

Види гравіювання

Лазерне гравірування або ручне гравіювання - що вибрати? Високим ступенем ефективності і надійності володіє лазерне гравіювання. Вона найбільш затребувана і користується попитом. Перевага ручного гравірування на пам'ятнику - професійне нанесення досвідченим художником-гравером робить виріб неповторним.

Ціна ручного гравірування відрізняється від лазерної, тому що для реалізації бажаного проекту вручну, художник виробляє чорно-білу гравіювання на камінь, використовуючи матеріально-технічну базу, власний талант і освіту. Пам'ятник з ручним гравіюванням можна замовити на нашому сайті.

Гравірування на пам'ятках в Києві і Україні

Гравірування на пам'ятках в Україні проводитися компанією ДІП-граніт, з огляду на ваші побажання і вимоги до дизайну. Високоякісні матеріали, з яких виготовляють могильну плиту або меморіальний комплекс, в сукупності з професіоналізмом гравіровщіка дозволяють зробити якісну гравіювання портрета.

Купити пам'ятник в Україні і замовити гравіювання можна залишивши свою заявку на нашому сайті. Консультант реалізує вашу ідею точно в строк і порадує вас результатом і якістю. Ваш близька людина піде в інший світ гідно, знаючи, що його близькі запам'ятали його молодим, красивим і щасливим, як на зображенні на пам'ятнику.

У вас з'явилися Питання?

Ви можете задати нам питання за якою цікавій тематиці, і ми з радістю допоможемо Вам