• Тел: +38 067 7851371
  • Email: dip.granit@gmail.com
  • Рабочее время: 08:00-21:00 (Без выходных)

Подвійні пям’ятники

Подвійні сімейні пам'ятники з граніту на могилу

Однією з головних слов'янських традицій є упокоєння двох рідних людей поруч один з одним. Найчастіше люди похилого сімейні пари хочуть бути поховані разом і повідомляють про це своїм найближчим родичам ще за життя.

Сімейний пам'ятник, а так само подвійні пам'ятники з граніту - це ознака міцних взаємин при житті. Навіть йдучи в інший світ, люди вважають за краще залишатися разом.

Замовити подвійні пам'ятники купити подвійний пам'ятник

Ви ще не визначилися, який пам'ятник стане практичним варіантом? Завдяки багаторічному стажу роботи в даній сфері, ми можемо дати вам кілька необхідних при виборі вироби рекомендацій:

Практичність. Близьким покійних зручно доглядати за цільним кам’яним спорудою з граніту, ніж за окремо стоять одинарними пам’ятками;
Економія бюджету. Встановити цілісний пам’ятник з граніту дешевше, ніж установка двох окремих пам’яток;
Довговічність і екстер’єр. Цілісний масив з каменю виглядає презентабельно і служить довговічне, навіть в бюджетному варіанті при мінімальних витратах на установку подвійного пам’ятника з граніту на могилу.

Отримати консультацію та виготовити подвійний пам’ятник з граніту на вищому рівні зможуть фахівці ДІП-ГРАНІТ, враховуючи ваші індивідуальні критерії пошуку. Протягом багатьох років компанія ДІП-ГРАНІТ працює над втіленням індивідуальних проектів з виготовлення надгробних споруд і пам’ятників з натурального каменю. Звернувшись до нас, ви залишитеся задоволеними кінцевим результатом. Демократичні ціни і широкий вибір асортименту не залишать вас байдужими.

Подвійні пам’ятники з граніту за індивідуальним проектом

Кожен виготовлений нами проект є неповторним оригіналом, адже все нанесені гравером зображення різні. Для вираження власних почуттів до покійного, ми пропонуємо замовнику цілий ряд готових варіантів з цитатами і зворушливими римами. Також в компанії ДІП-ГРАНІТ є послуга з виготовлення пам’ятника на двох за власним проектом. Ви можете розповісти нам про свої побажання та вподобання, щоб наші фахівці втілили вашу особисту ідею в життя.

Ціни виробів в ДІП-ГРАНІТ демократичні і залежать від розміру пам’ятника і складності роботи. Ви можете замовити пам’ятник в Києві і Житомирі, Львові та Харкові, Дніпрі та Одесі а також у нас є швидка доставка по Україні для вашої зручності.

Головними умовами нашої компанії є: індивідуальний підхід до кожного клієнта і виконання всіх домовленостей в термін. Купити подвійний пам’ятник в Україні за доступною ціною можна в ДІП-ГРАНІТ.

У вас з'явилися Питання?

Ви можете задати нам питання за якою цікавій тематиці, і ми з радістю допоможемо Вам