• Тел: +38 067 7851371
  • Email: dip.granit@gmail.com
  • Рабочее время: 08:00-21:00 (Без выходных)

FAQ

Основні ЗАПИТАННЯ

Чи є доставка пам'ятника в регіони?

Так, ми доставляємо пам’ятники в регіони, використовуючи послуги офіційних транспортних компаній. Вартість доставки регулюється тарифами перевізника

Виготовляєте ви пам'ятники для учасників АТО, ветеранів?

Так, ми виготовляємо пам’ятники для ветеранів, учасників АТО та інших військових дій

З яких порід каменю ви виготовляєте пам'ятники?

Наша майстерня працює з великою різноманітністю порід, кожна з них має свої особливості і по-своєму красива. Ви можете подивитися зовнішній вигляд і ознайомитися з особливостями кожної породи

Скільки коштує установка пам'ятника або огорожі?

Ціна на установку пам’ятника, огорожі та інших елементів намогильної споруди завжди розраховується індивідуально. Так як роботи по установці включають в себе і інші супутні дії: вирівнювання та розчищення ділянки; демонтаж старих споруд, якщо вони були; влаштування фундаменту під пам’ятник; заливка цоколя; засипка піску; пристрій плитки; монтаж бордюру; а також багато інших робіт. Залежно від того, в якому стані знаходиться ділянка, які роботи належить виконати, який фундамент підходить під ваш вид пам’ятника, наскільки складна конструкція надгробки і огорожі, розраховується остаточна вартість.

Чи варто замовляти пам'ятник взимку?

Замовити пам’ятник взимку – відмінне рішення з багатьох причин. Пізню осінь і зиму можна назвати «несезонними» в сфері послуг з виготовлення пам’ятників, тому замовляючи надгробок саме в цей період, ви можете розраховувати на: знижки, так як в низький сезон ми завжди готові запропонувати спеціальні умови і акції на виготовлення пам’ятників; термінове виготовлення, так як майстри не зайняті замовленнями і можуть без великих зволікань взятися за ваше замовлення; спокійний вибір дизайну, матеріалів і всього іншого з тієї ж причини невисокої зайнятості майстрів; безкоштовне зберігання на нашому складі до моменту установки; установку позачергово: коли прийде час встановлювати пам’ятник, у вас вже все буде готово, і вам не доведеться довго чекати черги, як це буває навесні і влітку. Тому у випадках, коли до нас звертаються з питанням про замовлення пам’ятника взимку, ми завжди охоче рекомендуємо не відкладати на літо.

Чи здійснюєте ви доставку пам'ятника?

Так, ми доставляємо пам’ятники і всі додаткові елементи до місця установки, якщо це необхідно. При замовленні пам’ятника з нашої установкою послуга доставки – безкоштовна, при замовленні без нашої установки послуга доставки – платна, вартість залежить від дальності і умов транспортування Для доставки в регіони на постійній основі співпрацюємо з перевіреними транспортними компаніями, що гарантують повне збереження пам’ятника і інших елементів протягом всього шляху.

Чи можна замовити у вас пам'ятник і встановити його самостійно?

Так, ви можете встановити пам’ятник, виготовлений нашої майстерні, самостійно. Вдаватися до наших послуг по установці чи ні – тільки на ваш розсуд. Цей пункт прописується в договорі на надання послуг і обговорюється при його підписанні. Якщо ви вирішили встановлювати пам’ятник самостійно, ми допоможемо з його доставкою і навантаженням, а також проконсультуємо з усіх нюансів монтажу.

Чи можна замовити виготовлення та встановлення пам'ятника за життя?

Звичайно можна. Більш того, останнім часом така тенденція все більше набирає популярність. Багато вже не вірять в забобони, а керуються суто практичними перевагами такого рішення, яке дозволяє:

вже за життя вибрати для себе не тільки фотографію на пам’ятник, а й весь дизайн, художнє оформлення меморіального комплексу;
проконтролювати якість виконання;
бути впевненим, що все буде зроблено так, як ви б того хотіли.

Крім усього цього, багато таким рішенням бажають позбавити своїх родичів від турбот і матеріальних витрат на виготовлення і установку пам’ятника. При цьому встановлювати пам’ятник відразу не потрібно: він може зберігатися у нас абсолютно безкоштовно необмежену кількість часу.

Як замовити пам'ятник у вашій гранітної майстерні ДІП Граніт?

Для замовлення пам’ятника вам потрібно зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом

Далі має бути кілька етапів:

при особистій зустрічі ви вибираєте тип пам’ятника, його оформлення (можна підібрати з каталогу або принести власний ескіз);
укладаємо договір про надання послуг на виготовлення пам’ятника і всіх супутніх елементів, а також подальшу установку;
ви оплачуєте вартість виготовлення (не менше 50% від загальної суми);
ми приступаємо до роботи;
решту суми можна сплатити за готовністю і завершення монтажних робіт.

Яку гарантію ви даєте на виготовлення і установку пам'ятника?

При виготовленні та встановленні пам’ятників ми надаємо наступні гарантії:

необмежений термін на пам’ятники і декоративні елементи з будь-яких видів граніту;
10 років на пам’ятники та вироби з мармуру (він не руйнується, але може поміняти колір з часом);
5 років на установку пам’ятника на посилений армований фундамент;
1 рік на стандартну установку пам’ятника на готову залізобетонну плиту.

В якості документів, що підтверджують гарантійні зобов’язання, виступають договір на надання послуг, квитанція або інший документ про 100% оплаті, а також акт виконаних робіт.

При настанні гарантійного випадку в рамках зазначеного часу ми усуваємо проблему власними силами без додаткової оплати з боку клієнта.

Як встановлюється пам'ятник компанією ДІП ГРАНІТ?

Установка пам’ятника відбувається в кілька етапів:

підготовка місця для установки надгробки: розчищення від трави, гілок, що залишилися після похорону атрибутів;
вирівнювання грунту і могильного пагорба з навколишнього землею;
вибір і влаштування фундаменту: монолітного глибиною не менше 10 сантиметрів для великих пам’ятників або балочного для невеликих надгробків;
установка безпосередньо самого пам’ятника.

Уже після затвердіння розчину фундаменту можна виконувати наступні роботи по установці пам’ятника: монтаж декоративних елементів, укладання плитки, зведення огорожі, облаштування квітника і інші.

Які терміни виготовлення пам'ятника у ДІП Граніт?

Мінімальний термін – два тижні. Це відноситься до простих, типовим пам’ятників без складних декоративних елементів.

Остаточний термін виготовлення пам’ятника на могилу розраховується залежно від наступних факторів:

складність оформлення, вид надгробка;
наявність декоративних елементів, гравіювання, розпису та ін .;
порода обраного каменю для надгробки і інших елементів;
обсяг робіт.

Тому точний термін виготовлення пам’ятника ми можемо визначити тільки після того, як ви оберете матеріали, дизайн, комплектацію. Наприклад, великі меморіальні комплекси виготовляються набагато довше, ніж невеликі пам’ятники.

Яку напис на пам'ятник вибрати?

Написи на пам’ятник можна умовно розділити на обов’язкові та необов’язкові. Обов’язкові – це: ім’я, прізвище, по батькові покійного; роки життя. Вони, як правило, наносяться під портретом або поруч. Всі інші написи на надгробок – необов’язкові. Тому то, яку епітафію ви оберете, залежить лише від ваших побажань, а також кількості вільного місця на надгробку. Важливим є те, що епітафія повинна відображати або ваше ставлення до покійного, або його характер при житті. Якщо у вас немає своєї епітафії, ми можемо запропонувати вже готові на вибір. А ви підберете ту, яка найкраще підходить для вашого покійного родича.

Що вибрати: портрет на камені або фотокераміку?

Основна відмінність портрета на камені від фотокераміки – це спосіб нанесення. У першому випадку портрет гравірується безпосередньо на камінь. У другому – окремо на керамічний елемент, який потім кріпиться до пам’ятника. На відміну від гравіювання по каменю, кольорова фотокераміка може вигоряти на сонці через певний період. Тому якщо місце поховання відкрито, над ним немає дерев, краще віддати перевагу портрету мул чорно білої фотокераміку. У всіх інших випадках питання вибору – тільки в ваших особистих уподобаннях.

Також існує альтернатива цим двом варіантам: фото на склі на пам’ятник. Зображення наноситься кольоровими фарбами за допомогою принтера, після друку зображення відправляється в спеціальну піч з ультрафіолетовим випромінюванням. Там воно «запікається» при високій температурі. Таку вставку можна зробити в будь-який камінь.

Які бувають розміри і форми пам'ятників?

Ми виготовляємо:

вертикальні пам’ятники;
сімейні пам’ятники на могили для двох і більше покійних (вертикальні, горизонтальні плити, можливо комбінування);
пам’ятники з символікою: у вигляді хреста, каплиці, серця, крила ангела і інших символів православ’я і не тільки;
різьблені пам’ятники: пам’ятники з квітами, пам’ятники з деревами, скульптури з каменю;
скульптури з бронзи;
пам’ятники великих розмірів;
нестандартні ексклюзивні пам’ятники за нашими ескізами або побажанням замовника.

Строгих обмежень того, якого розміру і форми повинен бути пам’ятник, немає. У кожному разі вибір індивідуальний. При цьому варто розуміти, що чим простіше пам’ятник і стандартнішими його розміри і форми, тим він дешевше. Чим складніше комплекс, тим вище ціна.

Який вид граніту вибрати для виготовлення пам'ятника?

Вибір каменю – суто індивідуальний. Традиційно використовуються чорний і червоний граніт. Вони вважаються класикою для виготовлення пам’ятників. Більш того, червоний часто використовується для установки пам’ятників, меморіальних комплексів для військових або людей, чия робота за життя була пов’язана з органами.

У нашому розпорядженні є й інші види граніту. Для того щоб зробити остаточний вибір, варто ознайомитися з різноманітністю в розділі камінь для пам’ятників.

Через якийсь час після поховання можна встановлювати пам'ятник на могилу?

Не рекомендується ставити пам’ятник в перші шість місяців після похорону. Оптимальний термін для установки пам’ятника на могилу – від півроку до року. За цей період земля осідає на 60-80%, що виключає ймовірність перекосу пам’ятника.

Але все ж багато що залежить не тільки від землі, а й від погодних умов. Тому багато хто не ризикують і воліють замовити пам’ятник через рік після похорону.

Якщо минуло більше часу, це теж непогано. Тому що чим більше часу для усадки землі, тим надійніше буде стояти надгробок. Наприклад, уже через 5 років повністю може згнити дерев’яну труну, через що також відбувається невелика усадка. Установка пам’ятника на кладовищі в цьому випадку дає 100% гарантію, що він простоїть не один десяток років.